REKLAMA
Znaleziono 2758 wyników
Norweska firma IKM HVAC Production buduje nową fabrykę w Elbląguartykuł
Pokaż artykuł
Norweska firma IKM HVAC Production buduje nową fabrykę w Elblągu
Kolejna zagraniczna inwestycja w województwie warmińsko-mazurskim, w północno-wschodniej części Polski. Tym razem w Elblągu. W sąsiedztwie Elbląskiego Parku Technologicznego, powstaje zakład produkcyjny firmy IKM HVAC Production, należącej do norweskiego koncernu IKM działającego w sektorze energetycznym.
  Niemiecka firma z branży automotive KIRCHHOFF rozbudowuje fabrykę w Wielkopolsceartykuł
Pokaż artykuł
Niemiecka firma z branży automotive KIRCHHOFF rozbudowuje fabrykę w Wielkopolsce
Fabryka KIRCHHOFF Polska w Gnieźnie w Wielkopolsce (należąca do niemieckiego koncernu Kitchhoff Automotive) notuje jeden z najważniejszych etapów rozwoju od momentu powstania. Nowe nominacje od głównego klienta — Volkswagen Poznań — oraz pozyskanie kolejnych odbiorców sprawiły, że firma podjęła decyzję o ponownej, znaczącej reinwestycji w zakładzie.
Nowa, duża inwestycja w Oleśnicy na Dolnym Śląskuartykuł
Pokaż artykuł
Nowa, duża inwestycja w Oleśnicy na Dolnym Śląsku
Nowa, wielka inwestycja w liczącej ponad 35 tysięcy mieszkańców Oleśnicy, w województwie dolnośląskim. Budowa kotła na biomasę to największa inwestycja w historii MGK Sp. z o.o. i jedno z największych zamierzeń infrastrukturalnych w dziejach Oleśnicy. Wykonawcą kontraktu jest spółka giełdowa Remak-Elektromontaż S.A. z siedzibą w Katowicach. Koszt całkowity inwestycji to ponad 50 mln zł, z czego źródło finansowania stanowi pożyczka z NFOŚiGW (55% kosztów kwalifikowalnych), bezzwrotna dotacja z Programu „Ciepłownictwo Powiatowe” i KPO (45% kosztów kwalifikowalnych) i środki własne spółki. Proces inwestycyjny planowany jest na 24 miesiące, czyli do ok 31.12.2026 r.
Dekarbonizacja Elektrociepłowni w Gdyni nabiera tempa. Trwa intensywna realizacja kolejnych etapów programu inwestycyjnegoartykuł
Pokaż artykuł
Dekarbonizacja Elektrociepłowni w Gdyni nabiera tempa. Trwa intensywna realizacja kolejnych etapów programu inwestycyjnego
W Elektrociepłowni PGE Energia Ciepła w Gdyni trwa intensywna realizacja kolejnych etapów programu inwestycyjnego. W ostatnich tygodniach zakończono proces nagazowania nowobudowanego gazociągu wysokiego ciśnienia, który będzie zasilał układ kogeneracyjny, a równolegle prowadzone są rozruchy pięciu agregatów kogeneracyjnych. Na terenie elektrociepłowni postępują również prace konstrukcyjne przy budowie instalacji biomasowej.
Positivo Ołtaszyninwestycja
Pokaż inwestycję
Positivo Ołtaszyn
Wrocław, gen. Tadeusza Kutrzeby
Wiecha zawisła na budowie kompleksu biurowo-usługowego Tertio Ponte we Włocławkuartykuł
Pokaż artykuł
Wiecha zawisła na budowie kompleksu biurowo-usługowego Tertio Ponte we Włocławku
Blisko 50 osób wzięło udział w zawieszeniu wiechy na inwestycji Tertio Ponte we Włocławku. Wszyscy, którzy zabrali głos w czasie uroczystości podkreślali wyjątkowość tego projektu oraz jego istotność w przyszłym rozwoju miasta i najbliższej okolicy. „Wszystkim zaangażowanym w realizację projektu gratuluję dotychczasowych sukcesów i przekazuję wyrazy uznania” – napisał w specjalnym liście Premier RP Mateusz Morawiecki.
W Katowicach ruszyła budowa nowego parku handlowego [WIZULIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W Katowicach ruszyła budowa nowego parku handlowego [WIZULIZACJE]
Mieszkańcy Katowic zyskają nowe centrum zakupowe. W dzielnicy Piotrowice, na części terenu po dawnych zakładach firmy Famur, powstanie Fabryka Park. Budowa parku handlowego już się rozpoczęła. Będzie to pierwsza część inwestycji, która docelowo zajmie powierzchnię 6 ha.
Rusza realizacja wspólnej inwestycji WSSE Invest-Park i Mercedes-Benz Manufacruring Poland w Jaworzeartykuł
Pokaż artykuł
Rusza realizacja wspólnej inwestycji WSSE Invest-Park i Mercedes-Benz Manufacruring Poland w Jaworze
Pięć miesięcy po podpisaniu umowy pomiędzy Mercedes-Benz Manufacturing Poland i Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną "INVEST-PARK" rusza budowa bocznicy kolejowej i centrum logistycznego dla fabryki Mercedesa w Jaworze. Projekt finansowany jest ze środków WSSE oraz MBMPL, a jego koszt szacuje się na kilkadziesiąt milionów złotych.
Szwajcarska firma R&S Group Holding AG otwiera w Polsce nową fabrykę transformatorów dystrybucyjnychartykuł
Pokaż artykuł
Szwajcarska firma R&S Group Holding AG otwiera w Polsce nową fabrykę transformatorów dystrybucyjnych
Kolejna zagraniczna inwestycja w województwie małopolskim. 3 kwietnia szwajcarska firma R&S Group Holding AG, wiodący dostawca rozwiązań w zakresie transformatorów dystrybucyjnych, transformatorów mocy i innych komponentów elektrycznych dokonał oficjalnego otwarcia fabryki olejowych transformatorów dystrybucyjnych w Krzeczowie koło Bochni pod marką Rauscher & Stoecklin
Termy Uzdrowiskowe Ciepliceinwestycja
Pokaż inwestycję
Termy Uzdrowiskowe Cieplice
Jelenia Góra, Marysieńki
Sosnovainwestycja
Pokaż inwestycję
Sosnova
Gdynia, Śliska
Apartamenty na Plażyinwestycja
Pokaż inwestycję
Apartamenty na Plaży
Rewa, Bursztynowa 3
inwestycja
Pokaż inwestycję
Ławica Shopping Park
Poznań, Bukowska 273/277
[Dolny Śląsk] Amerykański Tridon zatrudni 150 osób w fabryce w Kudowie-Zdroju artykuł
Pokaż artykuł
[Dolny Śląsk] Amerykański Tridon zatrudni 150 osób w fabryce w Kudowie-Zdroju
Amerykańska firma Tridon Clamp Products, która kupiła w czerwcu działkę w Kudowie-Zdrój buduje w tym...
[Dolny Śląsk] Szwedzkie SCA Hygiene Products rozbuduje fabrykę w Oławieartykuł
Pokaż artykuł
[Dolny Śląsk] Szwedzkie SCA Hygiene Products rozbuduje fabrykę w Oławie
Szwedzki koncern SCA Hygiene Products rozbuduje swoja fabrykę w Oławie pod Wrocławiem. Inwestycja zl...
[kujawsko-pomorskie] Norwegowie zatrudnią 1000 osób w nowej fabryce pod Włocławkiemartykuł
Pokaż artykuł
[kujawsko-pomorskie] Norwegowie zatrudnią 1000 osób w nowej fabryce pod Włocławkiem
Kolejna wielka inwestycja z branży automotive w Polsce. Norweski holding Kongsberg Automotive rozpoc...
Dolny Śląsk: Hiszpanie rozbudowali fabrykę automotive w Strzelinieartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Hiszpanie rozbudowali fabrykę automotive w Strzelinie
Hiszpański koncern Grupo Antolin kilkanaście dni temu oficjalnie otworzył nową halę produkcyjną i ma...
Dolny Śląsk: Koreański LS Cable & System otworzył fabrykę w Dzierżoniowieartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Koreański LS Cable & System otworzył fabrykę w Dzierżoniowie
14 maja 2019 r. koreański dostawca LS Cable & System oficjalnie otworzył w Dzierżoniowie swoją pierw...
[dolnośląskie] Pod Wrocławiem powstanie największa w Europie fabryka katalizatorów BASFartykuł
Pokaż artykuł
[dolnośląskie] Pod Wrocławiem powstanie największa w Europie fabryka katalizatorów BASF
Światowy lider w produkcji katalizatorów samochodowych jeszcze w tym roku zacznie budować w Środzie...
[Kraków] Dawna fabryka "Polmos" idzie do rozbiórki, wkrótce nowe inwestycjeartykuł
Pokaż artykuł
[Kraków] Dawna fabryka "Polmos" idzie do rozbiórki, wkrótce nowe inwestycje
Deweloper otrzymał pozwolenie na rozbiórkę magazynów i hal dawnej fabryki "Polmos" na Grzegórzkach....
REKLAMA